Çarşamba , 25 Kasım 2020
Adamların Hoşlanılmış olduğu 10 Hanım Özelliği! 1 – erkeklerin hoslandigi 10 kadin ozelligi 5dff94110fc22

Adamların Hoşlanılmış olduğu 10 Hanım Özelliği!

Adamların yalnız hanımlarda güzelliği çekici bulduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. Adamların hanımlarda çekici bulmuş olduğu ayrıntıları öğrendiğinizde oldukca hayret edeceksiniz. İşte adamların hanımlarda görmekten hoşlanılmış olduğu şeyler şunlardır;


1. Dağınık Saçlar

Kuaföre saatlerinizi yada onlarca lira harcıyorsanız gene de siz bilirsiniz. Sadece erkekler dağınık saçlardan hoşlanır. Saçın en naturel hali dalgalı ve birazcık da dağınık hali adamların hoşuna gidiyor. Adamların doğallıktan yana olduklarını aklınızdan çıkarmayın.

daginik-saclar-(2).gif


2. Yiyecek Yiyen Hanım

Rejim icra eden hanımefendiler adamların hiçte hoşuna gitmiş olduğu bir şey değildir. Sıhhatli bir iştah ve önüne gelen yemeği yemekten korkmayan hanımefendiler erkekler için kadındaki öz güvenin bir simgesidir. Kendine güvenen ve korkusuz olmak adamın itimatını kazanmaktaki en süratli yollardan biridir. Tamam biz bu şekilde dedik diye de ilk buluşmada oburluk yapmış olup karşınızdakini korkutmamanızda yarar var 🙂

yemek-yiyen-kadin.gif


3. Ona Sevgi Göstermeniz

Dışarıda her insanın içinde onun kucağına atlayın demiyoruz. Sadece fakat yürürken elini tutmak, herhangi bir yerde durduk yere sarılmak yada birlikte beyaz perdeye giderken koluna girmek benzer biçimde ufak şeyler bile onun size daha yakın hissetmesini ve onunla olmaktan gurur duyduğunuzu hissetmesini sağlarsınız.

sarilmak-001.gif


4. İlk Mesajı Atmanız

Erkekler de minimum hanımefendiler kadar ilgi görmeyi sever. İlk mesajı ondan atmasını beklemeyin. Devamlı siz atın demiyoruz. Sadece duygu dolu bir kaç cümle yazıp gönderdiğinizde bu onu oldukca mutlu ve kendini kıymetli hissettirecektir. Ek olarak ona bir bildiri yollamanız onun mutlu olmasına niçin olur ve güzel bir söyleşi başlatır.

ilk-mesaj-(2).gif


5. Makyajsız Bir Yüz

Bir oldukca adam naturel kadınlardan hoşlanır. Hanımefendilerin en oldukca makyajsız hallerini beğenmektedirler. Bazı erkeklere bakılırsa ise kadının ruj sürmüş olması, öpüşme esnasında tadı kaçıran faktörlerden biri. Ihmal etmeyin! Kimi zaman makyaj yapmak güzel şeylere engel teşkil ediyor olabilir.

no-make-up.gif


6. Uzun Etekler

Uzun etek giyen hanım, mini etek giyen hanımdan bir tık daha ötededir. Şundan dolayı uzun etek giyen hanımefendiler erkeklerde bir sırrı gizliyor imajı çizmektedir. Adamların hayal gücüne tesir eden faktörlerden biridir.

uzun-etek.gif


7. Hafifçe Bir Göbek

Son yıllarda karın kaslı ya da adonisli bayanların çekici olduğu inancı, erkekler için pek de geçerli değildir. Şaşırtıcı fakat erkekler göbek değili etrafındaki hafifçe çıkıntılı göbeklerden oldukça hoşlanmaktadır. Marilyn Monroe “Göbeksiz bir karı balkonsuz bir ev gibidir” demişti. Sanırız Marilyn’ın bir bilmiş olduğu vardı.

hafif-gobek.gif


8. Çıplak Ayak

Birçok adam çıplak ayakları oldukça seksi bulmaktadır. Fakat gel gelelim ki birçok adam evlenene kadar bayanların ayaklarını görmüyor bile.

ayak.gif


9. Gözlükler

Erkekler de bu mevzuda aynı fikir. Erkekler için gözlük takan hanımefendiler, takmayanlardan daha dikkat çekici. Gözlüklü hanımefendiler daha meraklı, daha seksi ve kendi ayakları üstünde durabilen bir görüntü çiziyorlar.

gozluk.gif


10. Komiklik Meydana getiren Hanım

Bir kadının güldürebilme kabiliyeti yoksa, bir adamın kalbinde bir yer kazanamaz. Gülmece duygusu stresi hafifletmek için muhteşem bir yoldur ve adamın bağlanmasına destek sunar.

espri-yapan-kadin.gif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir