Pazar , 20 Eylül 2020
Home » Kadın » Bu Hanımefendiler Bir Başka! Gözlerinize İnanamayacağınız 10 İlginç Hanım!
Bu Hanımefendiler Bir Başka! Gözlerinize İnanamayacağınız 10 İlginç Hanım! 1 – bu kadinlar bir baska gozlerinize inanamayacaginiz 10 ilginc kadin 5dff943fa929a

Bu Hanımefendiler Bir Başka! Gözlerinize İnanamayacağınız 10 İlginç Hanım!

Gözlerinize İnanamayacağınız 10 İlginç Hanım!

Kimi zaman benzersiz olmalarına karşın bir insanoğlunun kalabalıkta kaybolması oldukça kolaydır. Görmek suretiyle olduğunuz bu muhteşem hanımlarda olduğu şeklinde, her bir kadının kendine özgü hususi kabiliyeti yada bazı mevzulara ilgisi olabilir. Bu hanımefendilerin ne kadar hususi bulunduğunu asla birimiz inkar edemeyiz. İster esneklikleri olsun ister üstesinden geldikleri inanılmaz engelleri olsun, takdiri hak ediyorlar. İşte gözlerinize inanamayacağınız 10 garip hanım…


1. Dünyanın En Yüksek Modeli;Ericka Ervin 
Amazon Eve olarak tanınan Ericka Ervin, 2016-2017’de dünyanın en yüksek modeli seçilmiştir. Ervin bir tek başarıya ulaşmış bir model değil, hem de bir fitness eğitmenidir. 2014’te Eve, Amerikan Korku Hikayesi: Freak Show’da başrol oynayarak kabiliyetlerini ortya çıkarmıştır.

Dünyanın En Yüksek Modeli;Ericka Ervin 


2. Gerçek Barbie’yi Aratmayan Hanım; Valeria Luykanova
Ukrayna’da yaşayan, Valeria Luykanova genişletilmiş gözleri ve minik belinin de dahil olduğu özelliklerinin naturel bulunduğunu dile getiriyor. Luykanova’nın kabul etmiş olduğu tek özellik değiştirdiği göğüsleri bulunduğunu iddia ediyor.

Gerçek Barbie'yi Aratmayan Kadın; Valeria Luykanova


3. Yaşayan Gerçek Bir Anime Karakteri; Anastasiya Shpagina
Anastasiya Shpagina, makyaj becerileriyle elindeki her imkanı kullanarak, kendini hayal edebileceğiniz herhangi bir karaktere dönüştürebilir. Anastasiya Shpagina’nın en sevilmiş olduğu karakterler içinde anime karakteride bulunmaktadır.

Yaşayan Gerçek Bir Anime Karakteri; Anastasiya Shpagina


4. Vücudunun Her Yerini Ürkütücü Şekilde Deldiren; Elaine Davidson 
Elaine Davidson’ın vücudunun her yerinde ürkütücü bir halde 9,800 piercing vardır. Aslen Brezilya’lı olan delici bağımlısı devamlı görünümünü değiştiriyor. Ek olarak vücudunda bir tek piercing değil oldukça sayıda dövmesi de vardır.

Vücudunun Her Yerini Korkutucu Şekilde Deldiren; Elaine Davidson 


5. Son Aşama Esnek Olan Hanım; Zlata
Rus doğumlu jimnastikçi Zlata, aşırı esnekliği ile tanınır. Eğilmeyi kullanarak, birkaç şekile girebilir. En meşhur numaralarından biri ise, kendisini 50 santimetre’lik bir kutuya sığdırmasıdır.

Son Derece Esnek Olan Kadın; Zlata


6. Dünyadaki En Uzun Tırnaklara Haiz Olan Hanım; Christine Walton
1993’te, tırnaklarını kesmeyi bırakmaya kabul eden Walton 2013 senesinde 6 metre uzunluğunda, el tırnakları yardımıyla Guinnes Rekorlar Kitabı’na girdi. 20 yıl sonrasında bu başarıyı kutlamak için tırnaklarını altınla boyadı.

Dünyadaki En Uzun Tırnaklara Sahip Olan Kadın; Christine Walton


7. Lizzie Velazquez’in Kilo Alması İmkansız
Lizzie Velazguez, zor yaşamını motive edici bir konuşmacı olarak kariyere dönüştürdü. Marfan Sendromu ile doğan Velazquez, kilo alamıyor ve vücudu yağ toplayamıyor. Bu durum onu ​​dünyadaki en zayıf hanım yapmış oldu.

Lizzie Velazquez'in Kilo Alması İmkansız


8. Pixee Fox’un 14 santimetre Beli
Pixee Fox, yaşamını gerçek bir çizgi film karateri vixen olmak suretiyle aşama kaydediyor. İsveç’ten gelen Fox, göğüs büyüklüğünü 14 santimetre indirmek için, kaburgalarını çıkararak birkaç ameliyat geçirdi. İşlemler başarıya ulaşmış olsa da organlarını açıkta bıraktı.

Pixee Fox'un 14 cm Beli


9. Dünya’daki En Uzun Boylu Hanım; Lyudmila Titchenkova
Lizzie Velazquez şeklinde, Lyudmila Titchenkova da Marfan Sendromu’na haizdir. Velasquez’in aksine, sendrom Titchenkova’nın kilo alma kabiliyetini etkilemeyip bunun yerine, bağ dokusunu etkileyerek boyunun uzamasına niçin olmuştur.

Dünya'daki En Uzun Boylu Kadın; Lyudmila Titchenkova


10. Dünyanın En Minik Hanımı; Jyoti Amge 
Jyoti Amge bir tek 23 santimetre uzunluğunda. Akondroplalazma adında olan ender bir cüce biçimiyle hayata merhaba dedi, sadece minik boyunun onu büyük zirvelere ulaşmasını engellemesine izin vermedi.
Dünyanın En Küçük Kadını; Jyoti Amge 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir