Pazartesi , 21 Eylül 2020
Home » Kadın » Erkekler İçin En Kıymetli 5 Armağan
Erkekler İçin En Kıymetli 5 Armağan 1 – erkekler icin en degerli 5 hediye 5dff949f1e1c7

Erkekler İçin En Kıymetli 5 Armağan

Erkekler hanımefendilere oranla armağan mevzusuna daha azca takıntılıdır. Hatta armağan almasanız bile hanımefendiler kadar takıntı yapmış olup günlerce sürecek problemler çıkarmaz. Bu yüzden adama alınan her armağan onun için makul bir kıymet taşır. Doğal olarak dünyadaki en büyük tutkusunu armağan etmediyseniz. Eğer en sevilmiş olduğu şeyi ona armağan ederseniz, o makul bir kıymet taşıyan armağan, birden mukaddes bir armağana dönüşebilir. İşte erkekler için mukaddes bir kıymet taşıyan o beş armağan


1. X-Box yada Playstation

Adamların oyun düşkünü olduğu hepimiz tarafınca malum bir gerçek. Eğer adam arkadaşınıza armağan almak için iyi para biriktirdiyseniz kesinlikle almanız ihtiyaç duyulan hediyelerin başlangıcında X-Box yada Playstation geliyor. Bu hediyeniz adam arkadaşınıza gelen öteki hediyelerden daha büyük bir kıymet taşıyacağı için o hususi günü daha da hususi kılabilirsiniz.

playstation-001.png


2. Sevilmiş olduğu Takımın Forması

Erkekler futbol düşkünlüğüyle tanınır. Hatta bir çok fanatikliğe kadar uzanan bir tutku besler takımına karşı. Bu yüzden sevgilinizi kalbinden vurabileceğiniz en ideal hediyelerin bir diğeri de tutkusu olduğu takımın yeni sürem formasını almanız olacak. Bu formanın arkasına birde adını yazdırırsanız ona kendinizi bu hediyeyle bir kez daha aşık edebilirsiniz.

forma-001.jpg


3. Sevilmiş olduğu Takımın En Mühim Maçına İki Bilet

Her ekip senede birkaç kez sezona damga vuracak mühim maçlara çıkar. Bu yüzden sizde sevgilinize unutulmaz bir armağan almak istiyorsanız kesinlikle o maçlardan tekine iki bilet almalısınız. Futboldan anlamıyor bile olsanız birlikte gideceğiniz maç onun için daha da kıymetli hale dönüşecek. Bundan dolayı bir yanda sevilmiş olduğu hanım öteki taraftan tutkusu olduğu takımın olması her adamın yaşamak isteyeceği en iyi duygudur.

mac-bileti.jpg


4. Son Çıkan iPhone Telefon

Popülerliği her geçen gün daha da artan iPhone telefonları, adamların teknolojideki kalbidir. Bilhassa teknolojiyi yakından takip eden bir sevgiliye sahipseniz ve birazda bütçeniz var ise kesinlikle almanız ihtiyaç duyulan armağan, hususi bir kutuya hazırlanmış olan son çıkan iPhone telefondur.

iphone.jpeg


5. Zippo Çakmak

Ateş gücün simgesidir. Bu yüzden erkekler sigara kullanmasalar dahi cebinde çakmak taşır. Orijinal bir zippo çakmak ile sevgilinize yanından ayırmayacağı bir armağan sunabilirsiniz. İsterseniz çakmağın üstüne birlikte çekildiğiniz güzel bir resminizi koydurtabilir yada ikinizin adını yazdırabilirsiniz.

zippo-001.jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir