Pazartesi , 21 Eylül 2020
Home » Kadın » Etkileyici öpüşme teknikleri
Etkileyici öpüşme teknikleri 1 – en etkileyici opusme teknikleri 5e716f30381c2

Etkileyici öpüşme teknikleri

Birlikte, muhteşem dakikalar geçirmek ve onu baştan çıkarmak için gereksinim duyulan her şeyi keşfedeceksiniz!

Öpüşme teknikleri sayesinde daha çok zevk alabilirsiniz

İhmal etmeyin, mevzu öpüşmek bile olsa onun da teknikleri vardır ve daha iyisini bilmek, sizi eğer olmazsa olmaz biri yapabilir.

Öpüşme teknikleri içinde en önemli kural

Öpüşme öncesi mutlaka dişlerinizi fırçalayın

Taze nefes ve temiz bir ağız önemlidir. Dişlerinizi naneli diş macunuyla fırçalayıp iyice durulayın. Peşinden meyveli sakız çiğneyin. Bu sayede ağızda hoş bir tat bırakırsınız. Eğer, diş fırçalama için vaktiniz yoksa bir büyük bardak su içip şekerli sakız çiğnemek kafi olacaktır.

Dudaklarınıza bakım yaparak güzelleştirin

Yavaş yavaş ilerleyin, hemen ürkütmeyin.

Yumuşacık ve pürüzsüz dudaklar, ikiniz için de öpüşme zevkini artırır. Daima dudak bakımına itina gösterin, bilhassa soğuk kış günlerinde dudak çatlamasını önlemek için koruyucu dudak bakım kremi kullanın. Süratli bir bakım için dudaklarınıza süzme bal sürüp masaj yaparak yedirin. Birkaç dakika bekleyip ılık suyla durulayın.

Öpüşme tekniklerinde en duyarlı nokta

Onunla yakınlık kurmanın en güzel yoludur.

Tesirinde bırakan öpüşme için dil kullanmak elbet önemlidir bir tek bu hamleyi sona saklamak gerekir. Neredeyse partneriniz size alışmamışken, öpüşme havasına girmemişken dilinizi ağzına sokmanız doğru değildir.

Kendinize güvenin ve o ana odaklanın

Sevgilinizle olmanın tadını çıkarın

Kendine itimatı yüksek olanların enerjisi büyüleyicidir, öpüşmekten zevk alır ve karşısındaki insana da zevk verir. Bu yüzden kendinizden en ufak veya minik bir kaygı duymadan öpüşmeye başlayın. Sakin ve yumuşacık hareketlerle bu muhteşem anı doyasıya yaşayabilirsiniz.

Öpüşme teknikleri içinde naziklik önemlidir

Önce yumuşacık öpün, sonra hızlanırsınız

Tesirinde bırakan öpüşme için nazik başlangıçlar en iyisidir. Dudaklarının kenarlarından öpün ve sonrasında ortalara doğru gelin. Dudaklarınızı hafifçe ıslatıp eşinizin dudakları arasına yerleştirin. Sonrasında yumuşacık hareketlerle dudaklarınızı oynatın.

Ellerinizi ve nefesinizi kullanabilirsiniz

Onu etkilemek için ellerinizi kullanın.

Öpüşme, kendi naturel akışında gerçekleşirken ellerinizi ve nefesinizi kesinlikle kullanmalısınız. Örneğin, erkeğinizin boynuna yada kulaklarına hafifçe dokunun. Hanımınızın beline sarılın yada saçlarının arasından ellerinizi geçirin. Sıcak nefesinizle kulağına yada boynuna üfleyin.

Hafifçe ses çıkararak öpüşebilirsiniz

Küçük sesler çıkarmak ateşleyici öpüşme teknikleri içindedir.

Eğer öpüşmenin yakıcı bir öpüşmeye dönüşmesini istiyorsanız, hafifçe iniltiler ve sesler çıkararak öpüşün. Yalnız, filmlerdeki şeklinde abartı kinetik ve seslerden kaçının. Nazikçe ve bir tek tahrik edecek seviyede sesler çıkarmak oldukça uygundur.

Tesirinde bırakan öpüşme teknikleri deneyin

Mutlu olmayı hak ediyorsunuz.

Öpüşürken hep aynı gidişatta olmak karşınızdakini sıkabilir. Bu yüzden tesiri altına alan öpüşme tekniklerini sırasıyla deneyin ve verdiği tepkileri takip edin. Örneğin, dilinizi kullanmanızdan hoşlanıyorsa devam edin; bir tek rahatsız olursa değişik bir teknik kullanın. Eşinizin alt dudağını nazikçe ısırırken üst dudağını güvenilir. Bu sırada ellerinizle kulakları, boynu yada göğsüne dokunun. Adamların zevk noktalarından biri boynudur, bu bölgeyi kesinlikle öpün.

Öpüşmenin finalini dilinizle yapın

Öpüşme teknikleri dil kullanımı etkili olabilir.

Dilinizi hafifçe ıslatıp eşinizin dudaklarının çevresinde dilinizi yumuşacık hareketlerle gezdirin ve sonrasında dilinizi ağzının içine yerleştirip çıkarın. Bir süre dilinizi içeride tutup hafifçe hareketler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir