Pazar , 20 Eylül 2020
Home » Kadın » Tırnak Uzatmanın Püf Noktaları
Tırnak Uzatmanın Püf Noktaları 1 – evde tirnak uzatma yontemleri var 5e716f02ec1c1

Tırnak Uzatmanın Püf Noktaları

Evde tırnak uzatma şekilleri ile hayal ettiğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz! Uzun, sağlıklı ve güçlü tırnaklar için size hususi tavsiyelerimiz var.

Bilhassa, bitkisel bakım tarifleriyle tırnak uzatma hızını artırabilirsiniz. Ekonomik, kolay ve etkili teknikleri okumaya derhal başlayabilirsiniz.

Limon suyu ile tırnak uzatma

Limonla evde bakım yapabilirsiniz.

Limon suyu ile her gün tırnakları pamukla yada direkt masaj ile beslemek kısa sürede netice alınmasını sağlamaktadır. Ek olarak limon suyunun içindeki vitaminler de tırnakların daha güçlü olmasına destek oluyor.

Sirkeli tırnak bakımı

Tırnak uzatmak için başka bir formül daha...

Tırnak uzatmanın diğeri bir yolu ise; içine sirke ve zeytinyağı karışımı bulunan ılık suya ellerinizi sokun. Yeteri kadar ellerinizi bu karışımlı suyun içinde tutun ve tırnaklarınızın bu sudaki mineralleri emmesini ve yumuşamasını sağlayın. Bu uygulamayı her gün, bilhassa akşamları yatmadan ilkin yapın. Tırnaklarınızın güçlenmeye ve hızla uzamaya başladığını şaşırarak görmüş olacaksınız.

Hindistan cevizi yağı ile bakım

Hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz.

Tırnak uzatma şekillerinden başka biri ise, Hindistan cevizi yağı ve limon suyu ile ovmaktır. Tüm bu uygulama yollarının her biri daha sağlıklı ve en önemlisi kırılmaya dayanıklı güçlü tırnaklara haiz olmanızı elde edecektir.

Tırnaklarınızı her gün nemlendirin

Güçlü ve sağlıklı olması için nemlendirin.

Korumanın yanı sıra tırnak kenarlarını hafifçe fırçalayarak kan dolaşımını hızlandırabilir, çevresine besleyici kremlerle masaj uygulayarak güçlenmelerine destek olabilirsiniz. Tırnak çevresini sürekli nemlendirmek ve kurumasını engellemek şeytan tırnaklarını önler.

Diş macunu ile lekelerden kurtulun

Tırnaktaki sararmalardan kurtulabilirsiniz.

Tırnaklarınızda lekeler var ise, diş macunuyla kurtulabilirsiniz. Bu yöntem bununla birlikte tırnaklarınızın kuvvetlenmesine ve süratli uzamasına yardım ediyor. Uygulamak oldukça kolay! Tırnaklarınıza diş macununu sürüp 10 dakika beklemeye alın ve ılık suyla durulayın. Bu tırnak bakımı haftada birkaç kez yapılabilir.

Kabartma tozu ile güçlü tırnaklar

Çok daha iyi bir bakım yolu var.

Evde tırnak bakımı muhteşem bir karışım daha var! Tırnaklarınızı gönül rahatlığı ile bu karışıma teslim edebilirsiniz. Tertipli uygulamada tırnaklarınızın güçlenip güzelleştiğini görmüş olacaksınız. Bir bardak suyun içine 7-8 damla limon suyu ve bir çay kaşığı kabartma tozu ilave etmelisiniz. Tırnaklarınızı karışımın içinde 10 dakika bekletip ılık suyla yıkayabilirsiniz.

Tırnak uzatmanın püf noktaları var

Tırnak uzatma için pratik bilgiler

Maden suyu, yumurta, ceviz, badem benzer şekilde mineral ve protein zengini gıdaları sık sık tüketin. Manikür esnasında sert törpü kullanımı yada fazla baskılı törpüleme işlemlerinden kaçınmalısınız. Tırnakların güçlü ve sağlıklı olması için günde 2 litre su tüketin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir