Cumartesi , 27 Şubat 2021
WhatsApp Web nasıl kullanılır? WhatsApp Web nedir? WhatsApp Web indir

WhatsApp Web

WhatsApp Web uygulaması bildiğiniz üzere 2015’in Ocak ayında kullanıma sunulmuştu. Kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran WhatsApp Web uygulaması ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için bir araya getirdik. Peki, hem tarayıcı hem de masaüstü üzerinden erişim sağlayabileceğimiz WhatsApp Web nedir? WhatsApp Web nasıl kullanılır?

iOS ve Android platformlardaki WhatsApp’ı bilgisayar ortamına taşıyan WhatsApp‘ın Web uygulaması sayesinde mesajlarınızı bilgisayar üzerinden rahatlıkla cevaplayabilirsiniz. WhatsApp mobil uygulamasının tarayıcılar ve bilgisayar üzerinden kullanılan sürümü olarak da tanımlayabileceğimiz bu uygulamaya tarayıcı üzerinden erişim sağlayabilirken, aynı zamanda harici bir uygulama yardımıyla bilgisayar üzerinden de kullanabilirsiniz.

WhatsApp Web nasıl kullanılır? WhatsApp Web nedir?

İlk adımda yapmanız gereken tarayıcınız üzerinden hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklamak. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklamadan önce internet tarayıcısının ve WhatsApp sürümünün güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer tüm her şey güncelse, tarayıcı üzerinden mesajları takip edebilir ve cevaplayabilirsiniz. Peki, uygulamanın Web sürümüne giriş yaptıktan sonra nasıl çalıştıracağız?

WhatsApp’ın Web Uygulamasının Tarayıcı Versiyonu İçin Tıklayın 

Ayrıca WhatsApp’ın Web sürümüne harici uygulama yardımıyla Windows ve Mac cihazlarından da erişim sağlayabilirsiniz. Eğer, Windows ve Mac cihazınıza popüler anlık mesajlaşma uygulamasının web sürümünü indirmek istiyorsanız hemen aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

WhatsApp’ın Web Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

Söz konusu uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra, hemen yukarıda anlatmış olduğumuz adımları takip ederek sizde Windows ve Mac cihazınızdan WhatsApp’ı kullanabilirsiniz. Son olarak uygulamanın mobil versiyonunda olduğu gibi Web sürümünde de aynı özelliklere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir