Perşembe , 24 Haziran 2021

Logo Maker – En gelişmiş AI logo tasarım aracı

Bir siteyi veya şirketi markalaştırmak için logo tasarımının önemini hepimiz biliyoruz. Bir logo şüphesiz müşteriler için en uyumlu, çekici ve güçlü imajdır. Günümüzde insanlar, tek bir logo tasarımı oluşturmak için bin dolardan fazla ücret talep ettikleri için profesyonel logo tasarımcılarıyla yatmaktan kaçınıyor. Hepimizin tek bir logo tasarımı almak için bu kadar paraya gücü yetmez ve bu yüzden bu yazıda size bu soruna en iyi alternatifi anlatacağız.

Çevrimiçi logo oluşturma araçlarını duymuş olabilirsiniz. Henüz yapmadıysanız, çevrimiçi logo oluşturma araçlarının, kendi başınıza en iyi logoları oluşturmak için kullanabileceğiniz farklı şablonlar ve tasarım öğeleri sağlayan web tabanlı araçlar olduğunu bilmelisiniz. Web’de çok sayıda logo oluşturma kaynağı var, ancak ne yazık ki hepsi sizin için mükemmel değil. İşte bu yüzden sizler için en gelişmiş ve yapay olarak geliştirilmiş logo tasarım araçlarını listeledik.

Aşağıda belirtilen logo oluşturma araçlarını kullanarak, markanızı da tamamlayacak benzersiz ve çekici bir logoyu çevrimiçi olarak kolayca oluşturabilirsiniz.

Profesyonel logo tasarımları elde etmek için 5 Çarpıcı Logo Oluşturucu aracı!

İşte kendi başınıza çevrimiçi bir logo tasarlamanıza yardımcı olacak, AI ile geliştirilmiş en iyi logo oluşturma araçları:

1. Logomaker.net

Bu ücretsiz bir web tabanlı logo üreticisidir. Bu logo oluşturucu, çevrimiçi olarak profesyonel bir logo oluşturmanıza yardımcı olmak için ileri teknoloji ve yapay zeka kullanır. Bu logo yapma sitesinde binlerce farklı logo tasarım fikri bulacağınızı bilmenizi isteriz ve bu site ücretsizdir. Tek yapmanız gereken bu https://www.logomaker.net/tr adresine tıklayarak tarayıcınızda logo yapma aracını açmak ve markanızın ait olduğu işletme kategorisini seçmek.

2. LogoMakr

Bu ücretsiz ve benzersiz logo oluşturma hizmeti, binlerce seçenek arasından favori tasarımlarınızı seçmenize olanak tanır. Bu AI ile geliştirilmiş logo aracının arayüzünde, sıfırdan bir logo oluşturmak için kullanılabilecek stok simgeleri, yazı tipi stilleri ve farklı öğeler bulacağınızı bilmelisiniz. Ayrıca, sizi en çok ilgilendiren logo şablonunun kalitesini artırmanıza yardımcı olacak birçok değişiklik ve düzenleme seçeneği bulacaksınız. LogoMakr, en iyi müşteri deneyimini sağlar ve bu, son birkaç yılda bu kadar popüler olmasının bir nedenidir. Bu logo yapım kaynakları ücretsiz ve ücretli abonelikler sunuyor ve en uygun seçeneği seçmek size kalmış.

3. SmallSEOTOols’tan Ücretsiz Logo Tasarımı Smallseotools’tan

Logo tasarım aracı da çevrimiçi bulabileceğiniz en yaratıcı kaynaklar arasındadır. Smallseotools’un profesyonel tasarımcılar ve yapay zeka tarafından oluşturulmuş binlerce farklı şablon tasarımı sunduğunu bilmenizi isteriz. İşletmenizin kişiliğine uygun logo tasarımını seçebilirsiniz. Bu kaynakta sunulan logo tasarımları benzersiz ve çekicidir. Ancak yine de üzerinde bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız, bu araç tarafından sunulan düzenleme seçeneklerini denemenizi öneririz. Bu logo oluşturma aracı, AI ile geliştirilmiş logo tasarımları oluşturmanıza yardımcı olur ve size ücretsiz indirme sağlar. Bulut tabanlı bir araç olduğu için istediğiniz herhangi bir cihazda kullanabilirsiniz.

4. Designimo

Bu, düşük çözünürlüklü ve yüksek çözünürlüklü videolar elde etmek için kullanılabilecek AI ile geliştirilmiş başka bir logo oluşturma aracıdır. Bu logo oluşturucunun tasarım süreci son derece basittir ve bu listedeki diğer araçlardan farklıdır. İşletmenizin adı ve üzerinde çalıştığınız niş türü hakkında bilgi vermelisiniz. Girişinize bağlı olarak, bu logo tasarım aracı size örnek şablonlar sağlar. Bu şablon tasarımlarını inceleyebilir ve işinize en uygun olanı bulabilirsiniz. Bu logo oluşturma aracı, nihai/seçilen logo tasarımını indirmeden önce temel düzenlemeleri yapmanıza da olanak tanır.

5. Logo Garden

Logo Garden, birçok yaratıcı seçenek sunan ücretsiz ve güçlü bir web sitesidir. Web sitesi, size ücretsiz ancak benzersiz logo tasarımları sunmak için AI ve gelişmiş algoritmalar kullanır. Bu logo oluşturucunun arayüzünde birçok grafik öğe, yazı tipi stili ve sembol listelenmiştir ve logo tasarımınızı değiştirmek için bu seçeneklerden herhangi birini seçebilirsiniz. Bu logo oluşturucu ücretsiz logolar tasarlamanıza yardımcı olabilir, ancak nihai tasarımı indirmek için küçük bir ücret ödemeniz gerekir.

Yukarıda listelenen AI logo oluşturma araçlarından herhangi birini kullanarak markanız için en çekici tasarımları oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir